Všeobecná sestra / Všeobecné sestry bez specializace

FirmaALZHEIMER HOME z.ú.
ÚvazekHPP
Mzda41 000 Kč až 48 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Co vás čeká?
-poskytování ošetřovatelské péče, monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta, dohled nad výkonem práce pečovatelů
Co je k tomu potřeba?
-ukončené odborné vzdělání (střední zdravotnické vzdělání, VOŠ,VŠ), trpělivý a vstřícný prístup, spolehlivost, znalost práce na PC výhodou, bezúhonnost
zaměstnanecké výhody:
-5 týdnů dovolené, dotované stravování, odborný růst a vzdělávání, rodinné pracovní prostředí, zaměstnanecká sleva do partnerské lékárny (Dr.Max), zvýhodněný tarif mobilného operátora, zaměstnanecké benefity-cafeterie
kontakt:Tereza Pelcová, 774 774 088

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ostružinová 728, Černošice, 25228, Česko
mzda, plat (hrubý):41 000 Kč až 48 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:noční provoz
datum nástupu:01. 06. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:ALZHEIMER HOME z.ú., IČ: 03593207
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:05. 04. 2024